previous pauseresume next

معرفی واحد فناوری اطلاعات


سیستم‏های مدیریت اطلاعاتی و تکنولژی اطلاعات روز به روز نقش مهم‏تری در پيشرفت سازمانها و نهادهاي علمي و همچنين کسب و کار شرکت‏ها پیدا کرده و جایگاه خود را در رسيدن به اهداف سازمانها تثبیت می‏کنند. روند رو به رشد تجارت الکترونیک نیز بر همین موضوع دلالت دارد. با توجه به این نکته، شناخت و پیش‏ بینی حرکت این صنعت در سال‏های آینده می‏تواند برای سازمانها در جهت تصمیم‏ گیری‏های بهتر، مهم تر و تأثیرگذار باشد. واحد انفورماتيك دانشکده فناوری های نوین پزشکی تلاش می کند در جهت تحقق این اهداف، بازويي كار آمد و مطمئن براي رياست محترم ، اساتيد ، كاركنان و دانشجويان باشد.

واحد انفورماتیک دانشكده با هدف ارائه خدمات در حیطه سخت افزار، نرم افزار، شبكه و اینترنت و همچنین سیستمهای پردازش موازی (عمدتا لینوکس کلاستر) در دانشكده مشغول به فعاليت مي باشد.

 

امکانات واحد فناوری اطلاعات

سایت کامپیوتر: فضائی به مساحت تقریبی ۷۰ مترمربع مشتمل بر ۱۰ دستگاه کامپیوتر جدید و مجهز به چاپگر، اسکنر که تحت نظارت تصویری دوربین مداربسته می باشد.

 

اتاق سرور: شامل تعدادی سرور جهت خدمات رسانی دامین محلی دانشکده، آنتی ویروس، اتوماسیون اداری و ابر رایانه پردازش موازی می باشد.

 

زیرساخت ارتباطی: شبکه کامپیوتری کابلی پرسرعت و وایرلس در همه طبقات ساختمان و فضاهای اداری، آموزشی و آزمایشگاه دائر است به نحوی که دانشجويان عزیز و همكاران محترم مي توانند با استفاده از لپ تاپ / تبلت / گوشی تلفن همراه شخصي خود از شبكه اينترانت و اینترنت دانشگاه استفاده كنند.

 

 

کارکنان واحد فناوری اطلاعات
مسئول واحد: آقای مهندس محسن ایرانپور
تحصیلات: کارشناسی مهندسی کامپیوتر-نرم افزار
سابقه کار مرتبط: ۱۸ سال
 

ساعت کار واحد: وقت اداری (از ۷:۳۰ الی ۱۵:۰۰)
ساعت کار سایت کامپیوتر: از ۷:۳۰ الی ۱۷:۰۰

و دانشجويان و همكاران محترم مي توانند با استفاده از لپ تاپ شخصي خود از شبكه اينترنت دانشگاه استفاده كنند.

خدمات دانشجویان

کتابخانه مرکزی

دانلود کتابهای الکترونیکی

نشریات الکترونیکی

سیستم تغذیه

شناسنامه سلامت دانشجویان

 

ارتباط با دانشکده