بسته آموزش پژوهش

  • د, ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۹

رسکیت (یکبار برای همیشه ...)

رسکیت یک پکیج کامل آموزش پژوهش است که برای توانمندسازی پژوهشی اساتید جوان (کمتر از چهار سال از زمان ورود) طراحی شده است. این بسته‌ی آموزشی که در پودمانهای مختلفی طراحی شده است و نهایتا به تدوین یک گرانت پژوهشی منتهی می‌گردد، تلاش میکند تابه نیازهای پژوهشی اساتید جوان در حال حاضر پاسخ دهد.

 این پکیج آموزشی که در یک بازه ی زمانی پنج ماه طراحی شده است، به آموزش نیازهای عمومی پژوهش از قبیل نحوه شناسایی علمی فیلد تخصصی مورد پژوهش و به روز ماندن در آن فیلد، نحوه شبکه‌سازی پژوهشی، جستجوی علمی، اخلاق در پژوهش و نحوه نگارش علمی (از تدوین Cover letter تا پاسخ دهی به reviewer) می‌پردازد. همچنین تلاش میکند مروری کامل بر متدولوژی پژوهش، خطاهای رایج در مطالعات و آزمونهای آماری داشته باشد. تدریس پودمانهای مختلف این پکیج آموزشی توسط بهترین اساتید قابل دسترس در این فیلد صورت می پذیرد.

 علاوه بر تخصیص امتیاز به شرکت در هریک از پودمانها، در نهایت به پنج پروپوزال برتر تدوین شده در این دوره، گرانتی متناسب با امتیاز کسب شده تخصیص داده می‌شود. شرط شروع این دوره‌ی آموزشی، ثبت نام حداقل ۱۵ نفر از واجدین شرایط می‌باشد. همچنین معیار ثبت نام در این دوره علاوه بر معیارهای فوق الذکر، پاسخ به برخی سوالات مرتبط و تدوین یک motivation letter پرانرژی است.

با ما همراه باشید تا یکبار برای همیشه این مسیر را با هم طی کنیم .

فرم ثبت نام