سیستم‏های مدیریت اطلاعاتی و تکنولژی اطلاعات روز به روز نقش مهم‏تری در پيشرفت سازمانها و نهادهاي علمي و همچنين کسب و کار شرکت‏ها پیدا کرده و جایگاه خود را در رسيدن به اهداف سازمانها تثبیت می‏کنند. روند رو به رشد تجارت الکترونیک نیز بر همین موضوع دلالت دارد. با توجه به این نکته، شناخت و پیش‏ بینی حرکت این صنعت در سال‏های آینده می‏تواند برای سازمانها در جهت تصمیم‏ گیری‏های بهتر، مهم تر و تأثیرگذار باشد. واحد انفورماتيك دانشکده فناوری های نوین پزشکی تلاش می کند در جهت تحقق این اهداف، بازويي كار آمد و مطمئن براي رياست محترم ، اساتيد ، كاركنان و دانشجويان باشد.

واحد انفورماتیک دانشكده با هدف ارائه خدمات در حیطه سخت افزار، نرم افزار، شبكه و اینترنت و همچنین سیستمهای پردازش موازی (عمدتا لینوکس کلاستر) در دانشكده مشغول به فعاليت مي باشد.

 

امکانات واحد فناوری اطلاعات

سایت کامپیوتر و سالن مطالعه: فضائی به مساحت تقریبی ۷۰ مترمربع مشتمل بر ۱۰ دستگاه کامپیوتر مجهز به چاپگر ، اسکنر و دیتاپروژکتور با امکان برگزاری کلاسهای آموزشی می باشد.

 

اتاق سرور: شامل تعدادی سرور جهت خدمات رسانی دامین محلی دانشکده، آنتی ویروس، اتوماسیون اداری و ابر رایانه پردازش موازی می باشد.

 

زیرساخت ارتباطی: شبکه کامپیوتری کابلی پرسرعت و وایرلس در همه طبقات ساختمان و فضاهای اداری، آموزشی و آزمایشگاه دائر است به نحوی که دانشجويان عزیز و همكاران محترم مي توانند با استفاده از لپ تاپ / تبلت / گوشی تلفن همراه شخصي خود از شبكه اينترانت و اینترنت دانشگاه استفاده كنند.

 

 

کارکنان واحد فناوری اطلاعات
مسئول واحد: آقای مهندس محسن ایرانپور
تحصیلات: کارشناسی مهندسی کامپیوتر-نرم افزار
سابقه کار مرتبط: ۲۰ سال

 

 

ساعت کار واحد: وقت اداری (از ۷:۳۰ الی ۱۵:۰۰)
ساعت کار سایت کامپیوتر: از ۷:۳۰ الی ۱۷:۰۰

و دانشجويان و همكاران محترم مي توانند با استفاده از لپ تاپ شخصي خود از شبكه اينترنت دانشگاه استفاده كنند.

دانشکده فن آوریهای نوین علوم پزشکی

 

تماس با ما:

وب سایت: https://amt.mui.ac.ir

ایمیل:   amt@mui.ac.ir

شماره تلفن: ۳۷۹۲۳۸۵۱-۳۱

اصفهان، خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده فناوری های نوین پزشکی

کد پستی: ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۱