گزارش همایش سالیانه دانشکده

  • چ, ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۸

ششمین همایش سالیانه دانشکده فناوری­های نوین پزشکی به عنوان اصلی­ترین رویداد دانشکده در فصل پاییز همزمان با آذرماه پژوهش درتاریخ ۲۷ آذرماه ۱۳۹۸برگزار گردید. این همایش نه تنها فرصتی جهت گزارش فعالیت­های پژوهشی دانشجویان، بلکه موقعیتی ویژه جهت مرور عملکرد هسته های آموزشی-پژوهشی دانشکده در قالب مقالات برتر، ثبت اختراع، تولید محصول، تعاملات بین المللی و دریافت گرنت در دو بخش ملی و بین المللی میباشد. این رویداد بستر مناسبی را برای آشنایی دیگر دانشکده­ها، دانشگاه­ها و حتی شرکت­های صنعتی با پتانسیل­های پژوهشی موجود در دانشکده فناوری های نوین فراهم کرده که زمینه ساز همکاری­های بین رشته‌ای، دانشکده­ای، دانشگاهی و صنعتی در آینده است.

این همایش یک روزه با محوریت آشنایی با انواع گرنتهای پژوهشی با سخنرانی جناب آقای دکتر ربانی و خانم دکتر کافیه در بخش خارجی و جناب آقای دکتررفیعی نیا، دکترکرباسی، خانم دکترزرگر و دکترداداشی در بخش داخلی آغاز به کار کرد.

در بخش دوم، دانشجویان با فرصتهای تحقیقاتی خارج از کشور و مسیر متعاقب پیش رو با سخنرانی جناب آقای دکتر شیخ الاسلام بعنوان فارغ التحصیل دکترای خارج از کشور و دکتر ستایش مهر با تجربه فرصت مطالعاتی آشنا شدند.

 این رویداد در بخش سوم با معرفی دستاوردهای علمی تحقیقاتی دانشکده  طی ۶ سال گذشته با محوریت مقالات برتر، بیشترین ثبت اختراع، بیشترین محصول، بیشترین تعامل بین المللی و بالاترین تعداد گرنت در دو بخش ملی و بین المللی ادامه یافت.

محوریترین بخش همایش باعنوان گزارش یافته های پژوهشی تمامی دانشجویان مشغول به تحصیل در قالب ارایه شفاهی در ۳ دقیقه (مقطع دکترا) و ارایه پوستر (مقطع کارشناسی ارشد) با حضور اساتید داور و تقریبا تمامی دانشجویان پویاترین قسمت رویداد را رقم زد.

بعلاوه جهت ایجاد نشاط علمی، به موازات بازدید از پوسترها، دانشجویان در تکمیل پازل طراحی شده از فعالیت بین رشته ای دانشکده (Networking Puzzle ) و بازیهای فکری تعبیه شده در سالن سرگرمی، به رقابت پرداختند.

در نهایت با رونمایی از تابلوی Networking Puzzle، بعنوان نمادی از فعالیت بین رشته ای جاری در چهار گروه آموزشی-پژوهشی دانشکده فناوریهای نوین و معرفی برترینهای هر بخش، مراسم اختتامیه با رنگ و بوی یلدا برگزار گردید.

 

برترینهای آموزشی

برترینهای ارایه گزارش پژوهشی

رتبه اول کارشناسی ارشد بیومواد :حسین اوستاخ

پوستر برتر بیوالکتریک: رویا آرین

رتبه اول کارشناسی ارشد بیوالکتریک: فایزه مقدس

پوستر برتر بیومواد: حسین اوستاخ

رتبه اول دکتری بیوالکتریک: مهنوش تاجمیر ریاحی

ارایه شفاهی : زهرا خدابنده

 

برترینهای پژوهشی

۱

ثبت اختراع برتر

بیومواد: اصغر اسکندری نیا

بیوالکتریک: سجاد دهقانی

۲

محصول برتر

بیومواد: داریوش خدابخشی هفشجانی

بیوالکتریک: سجاد سعادتی راد

۳

مقاله برتر

بیومواد: الهه بهرمندی طلوعی

بیوالکتریک: مرضیه مختاری